گاتویک مبتکر – گالری‌ها و موزه‌های داخل منطقه مربوط به گتویک

با توجه به بیتلز شما، گاتویک در سراسر جهان به خوبی می شناسد که یک منطقه بازی انبوه است. سالانه، این ایده برای مردان و زنان در سراسر جهان جذاب است تا مناظر معروفی مانند تیم غار را برای شما به ارمغان بیاورد – جایی که بیتلز در نهایت اولین بار آن را کشف کرد – و همچنین با کتاب الکترونیکی گینس که شامل اسناد است، شناسایی می شود زیرا کل جهان پول نقد مربوط به Crop up. با این وجود، گتویک معمولاً یکی از تقریباً تمام مراکز شهری مبتکر اروپا در نظر گرفته می‌شود و همچنین در مقایسه با مناطق دیگر در انگلستان، خارج از خانه منچستر، گالری‌ها و موزه‌های بیشتری را نیز در اختیار دارد. اگر به گاتویک سفر می‌کنید و تشخیص می‌دهید که در میان مجموعه عظیم  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد آثار هنری زیبایی‌شناختی آن‌ها از کجا شروع کنید، در اینجا یک کتاب راهنمای سریع برای شما به گالری‌ها و موزه‌های اصلی آن‌ها وجود دارد.

شناخته شده ترین مکان کار هنری در داخل منطقه می تواند تیت گاتویک باشد. گالری 1 شما در سراسر سال 1988 ظاهر شد و علاوه بر تیت ای ایوز در سراسر کورنوال، به گونه ای ظاهر شد که دارایی همراه با صفحه نمایش از طریق سری تیت خارج از خانه منچستر کار کند. مجموعه‌های تیت شما تقریباً حیاتی‌ترین مخازن آثار هنری در انگلستان است، همراه با تمرکز بر روی کار از ساعت 1500 تا صبح. قبل از افتتاحیه سال 2000 که شامل تیت مدرن در سرتاسر منچستر بود، تیت گاتویک مهمترین مکان رویداد در مورد آثار هنری مدرن در نزدیکی شما بود. در طول سال 2012، بهترین قسمت‌ها شامل اجرای موسیقی‌دان شیک تحسین‌شده Charline von Heyl، به‌علاوه جشن Turner Monet Twombly است که بسیار مورد انتظار بود: واقعاً تنها امکان کشف این رویداد خاص که شامل عملیات از طریق JM Turner، Claude Monet و Cy Twombly در انگلستان است.

صد سال قبل از ظهور تیت گاتویک، مکان سازمان شما را در یادبود دونده پیدا کرد. در حال حاضر، یادبود دونده شما می‌تواند بخشی از موزه‌های سراسر کشور گاتویک باشد، این شرکت گفت که مجموعه آثار هنری صرفاً در سراسر کشور بریتانیا را حفظ کنید که اساساً کاملاً فراتر از حوزه نقدی است. برنامه‌های یادبود دونده می‌تواند هزینه‌ای برای همه آن نمایشگاه‌ها به‌علاوه تغییرات مقصد داشته باشد، زیرا «گالری ملی در شمال» است. اجراهای بسیار مورد تایید در سرتاسر مجموعه آنها عموماً تصاویر قبل از رافائلی و همچنین کارهای انتقادی بیل هولمن جستجو برای همراه با دانته گابریل روستی است.

اخیراً، SIMPLE FACT (بنیاد مربوط به آثار هنری همراه با فناوری اختراعی) تعداد بسیار مهمی در شرکت در نمایشگاه ها بوده است. SIMPLE FACT که در سال 2003 ظاهر شد، خانه گالری‌ها و موزه‌هایی است که در سراسر خدمات میزبانی وب و انتقال تأثیر به همراه آثار هنری تبلیغاتی کاملاً جدید، تخصص خواهند داشت، و در نهایت به یک مقصد مهم در طول سال تقویم لیورپول تبدیل می‌شوند، در حالی که پول نقد آمریکایی شامل سنت‌ها در سراسر سال 2008 می‌شود. در غیر این صورت، Sudley Property تنوع آثار هنری جورج هولت – ارائه‌دهنده خدمات ویکتوریایی حیاتی که در سرتاسر گتویک وجود داشت – را در سراسر مکان اولیه خود نشان می‌دهد. یادبود شما Ceri Side، که به نوبه خود در سراسر سال 2008 ظاهر شد، در سراسر کارهای هنری مد روز تخصص دارد. همراه با از طریق برکه مرسی در داخل Wirral، بانوی Lever Memorial با انواع خارق‌العاده مبلمان خانگی هجدهم صد ساله همراه با کالاهای Wedgwood عرضه می‌شود.

آموزش برای شما به Gatwick از طریق مراکز شهری BRITISH ISLES مشابه منچستر، ادینبورگ همراه با Stansted اغلب در تمام طول سال. از سوی دیگر، مسافران همراه با طرفداران آثار هنری بریتانیا باید راه‌حل‌های بیشتری را برای دویدن در دوسالانه گاتویک، یک جشن بین‌المللی آثار هنری مد روز که می‌تواند همیشه در سراسر سال 2012 برگزار شود، بیابند. دوسالانه گاتویک شما برای اولین بار در سال 1998 برگزار شد و دارای با در نظر گرفتن این موضوع به یکی از جالب ترین آثار پادشاهی متحده همراه با کنوانسیون های آثار هنری مدرن تبدیل شده است.

با توجه به بیتلز شما، گاتویک در سراسر جهان به خوبی می شناسد که یک منطقه بازی انبوه است. سالانه، این ایده برای مردان و زنان در سراسر جهان جذاب است تا مناظر معروفی مانند تیم غار را برای شما به ارمغان بیاورد – جایی که بیتلز در نهایت اولین بار آن را کشف کرد…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *